Blog

O gotowcach inwestycyjnych słów kilka

23 Luty 2023

O gotowcach inwestycyjnych słów kilka

O gotowcach inwestycyjnych słów kilka…

 Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, czym są tzw. gotowce inwestycyjne.

Branża nieruchomości skutecznie walczy z kryzysem inflacyjnym ciągle wychodząc naprzeciw pojawiającym się problemom. Przy dużej inflacji realnie nie opłaca się trzymać pieniędzy na lokatach.Gotowce inwestycyjne są to nieruchomości, które przynoszą zyski inwestorom od razu po zakupie, nie angażując jednocześnie ich czasu, pracy i uwagi. Gotowce inwestycyjne są jednym z najpopularniejszych modelów inwestycyjnych, w których zarabia się bardzo prosto i regularnie. Model ten polega na zakupie pod wynajem wykończonej i w pełni urządzonej nieruchomości. Nabyty apartament ma generować zysk z długoterminowego lub krótkoterminowego najmu. Najwygodniejszą formą gotowca inwestycyjnego jest ten z dodatkową obsługą najmu, dzięki któremu inwestor odbiera regularne zwroty z inwestycji, nie interesując się zupełnie pozyskiwaniem najemców oraz ich późniejszymi problemami.

Wybierając bezobsługowy gotowiec  z gwarantowaną stopą zwrotu z inwestycji to oszczędzamy nasz czas, licząc jedynie zysk. Czy warto? Zadzwoń do nas, a razem odpowiemy sobie na to pytanie.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

Platinum Towers Management
© 2024. Platinum Towers Management. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms